Reserveer 4 nachten en betaal er maar 3!
Vier nachten, dat zijn maar liefst vijf dagen ter plaatse in Oostende, de Koningin der Badsteden. En let op: je hoeft slechts drie nachten te betalen, super toch? Zee, gezonde lucht, lekker eten en ontspannen. Heerlijk wandelen langs de zeedijk, er gewoon even helemaal tussenuit zijn.
Er is zoveel te beleven in Oostende! Bezoek het indrukwekkende Fort Napoleon, dwaal door de gezellige straatjes van de Visserskaai, of geniet van de kunst in het Mu.ZEE. Voor de kinderen zijn er - naast het strand - heel wat toffe avonturen te beleven. Mis ook zeker de spectaculaire zonsondergang op het strand niet en ontdek het rijke maritieme verleden van het leven op zee in de Amandine, een authentiek IJslandvaarder.
*GELDIG VOOR VERBLIJVEN TOT 29/04/26 (volgens beschikbaarheid) bij boekingen gemaakt tussen 01/03 en 29/04/26.
Boekingen gemaakt buiten deze periode vallen niet onder de 4=3 promo.
Inbegrepen
-
Verblijf op een appartement
-
Halfpension of ontbijt formule
-
Toegang tot het zwembad
-
Aangepast animatieprogramma
*Deze actie is NIET cumuleerbaar met de ‘Early Bird’ promotie. Actie niet geldig voor de arrangementen of voor groepstarieven.
